loder

Transmisje tenisa online

Tenis

Tenis to niezwykle elegancki, ale jednocześnie dynamiczny sport. Potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń i emocji zarówno dla widzów zasiadających na trybunach kortów, jak i dla tych przed ekranami telewizorów czy komputerów podczas transmisji online.

Tenis - wyzwanie dla każdego

Jeżeli chce się osiągnąć sukces w każdym sporcie, również w tenisie - wskazane jest zaczynać naukę, jak najwcześniej - już w okresie dzieciństwa. Nie oszukujmy się - najwybitniejsi gracze, jak Roger Federer, Novak Djoković czy Rafael Nadal rozpoczynali swoją przygodę z tenisem mając zaledwie kilka lat i od początku mocno pracowali na swój sukces poprzez częste, wielogodzinne treningi. Miejmy jednak na uwadze, że nie każdy musi stać się mistrzem, a tenis to świetna gra jako hobby dla wszystkich, bez względu na wiek! Jedynym ograniczeniem mogą być wysokie koszty, które trzeba ponieść zwłaszcza na samym początku, jak rakieta, piłeczki, odpowiedni strój i obuwie, a także opłaty stałe np. za wynajęcie kortu czy trenera.

Tenis - pasja, która nie zna granic

Zawodowych tenisistów cechuje niezwykła sprawność pod względem wielu parametrów. Gra na wysokim poziomie wymaga bowiem nie tylko ogromnej siły, ale także dużej precyzji, koordynacji, dobrej kondycji, wytrzymałości i rozciągnięcia ciała, aby móc grać i odbierać trudne piłki oraz przygotowania mentalnego. Z tego względu standardowy trening obejmuje nie tylko ćwiczenia i sparingi na kortach, lecz również treningi na siłowni, wytrzymałościowe, spotkania z fizjoterapeutami czy psychoterapeutami. 

Tenis - miłość od pierwszego uderzenia

W ciągu roku na całym świecie odbywa się wiele turniejów tenisowych na różnych rodzajach nawierzchni: na kortach twardych, na tzw. mączce oraz kortach trawiastych. Do najważniejszych należą te organizowane przez ATP i WTA - za które tenisiści i tenisistki zdobywają punkty rankingowe, a szczególnie cztery turnieje wielkoszlemowe: Australian Open, French Open, Wimbledon i US Open. Dzięki dostępowi do transmisji tenisa online najlepsze mecze można oglądać w dowolnym miejscu na świecie.

Ostatnie wpisy

Tenis

Rodzinny dzień na stadionie: Wygodne outfity dla taty i syna

Czy jest coś bardziej ekscytującego niż wspólne spędzanie czasu na stadionie, wspierając swoją ulubioną drużyn

Tenis

Czy warto brać udział w zawodach sportowych dla młodzieży?

Młode osoby bardzo często lubią uprawiać różne rodzaje sportu, Interesują się przykładowo piłką nożną, siat

Tenis

Mecz charytatywny w piłkę nożną - zbieranie środków

Mecze charytatywne w naszym kraju cieszą się coraz większą popularnością. Większość osób wie, że na takim w

Tenis

Konkurs dla szkół promujących aktywność fizyczną

W życiu każdego człowieka powinien znaleźć się czas na codzienną aktywność fizyczną i sport. Szczególnie wa

Tenis

Siatkówka kobiet - czy warto oglądać transmisje?

Nie da się ukryć, że to właśnie siatkówka od kilku lat stała się naszym sportem narodowym. W dużej mierze p